Avižieniuose atidaryta nauja techninės apžiūros stotis

naujiena3-tuvlita-66577390

Gruodžio pradžioje duris atvėrė Vilniaus techninės apžiūros centro „Tuvlita“ stotis, įsikūrusi šalia Avižienių. Čia taikoma tik išankstinė klientų registravimo sistema.

Tokiai vairuotojų aptarnavimo formai stotis buvo specialiai suprojektuota – parengta erdvi stovėjimo aikštelė su švieslentėmis virš įvažiavimo vartų. Kaip kad banko salėje, vairuotojai kviečiami į patikros liniją įsižiebus jų eilės numeriui.

Vairuotojai į techninę apžiūrą jau priimami, nors oficialus naujosios „Tuvlita“ stoties atidarymas numatytas gruodžio 19 dieną. Šiuo metu techninės apžiūros centras dirba bandomuoju režimu, stebint, kaip veikia patikros įranga ir išskirtinė klientų aptarnavimo forma, priimant tik iš anksto užsiregistravusius internetu ar telefonu.

Šiuo neintensyviu žiemos sezonu Avižienių stotyje nuo 9 iki 18 val. dirba 4 darbuotojų pamaina, aptarnaujanti tris lengvųjų automobilių linijas ir vieną universalios paskirties, tinkamą tikrinti ir sunkvežimiams.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/auto/patarimai/naujoje-technines-apziuros-stotyje-vairuotojai-aptarnaujami-kaip-banke.d?id=66577296