Ekonomine nauda pagrįsta įrenginių sauga

  • Pramonės įrenginių sauga ir jų ekonomiškas bei ilgalaikis panaudojimas yra tarpusavyje glaudžiai susiję.
  • Norint užtikrinti padidinto pavojaus įrenginių, tokių kaip slėginė ar kėlimo įranga, saugų eksploatavimą ir visiškai išnaudoti gamintojo numatytus išteklius, reikalinga jų nuolatinė ir kvalifikuota techninės būklės kontrolė.

Technine-sauga_03

Šiuolaikinių pramonės technologijų grėsmių valdymas

Be technikos šiuolaikinė pramonė negalėtų egzistuoti. Sudėtingų pramonės įrenginių diegimas tampa vis spartesnis. Visa tai iškelia naujų techninės saugos užtikrinimo iššūkių, kuriems spręsti reikalingas gilus technikos ir diagnostikos metodų išmanymas.

Vokietijos TÜV inžinieriai techninės saugos klausimus sprendžia nuo pat pirmųjų pramoninių garo mašinų atsiradimo jau daugiau nei 150 metų. Tuometį įrenginių kontrolės poreikį paskatino technogeninės nelaimės (garo katilų sprogimai). Šiais laikais technikos patikrinimai atliekami ne tik naudojamos įrangos saugumui užtikrinti, bet ir jos ekonomiškam naudojimui bei eksploatavimo terminui prailginti.

TÜV patirtis, sujungianti techniškai saugų ir ekonomiškai pagrįstą įrenginių naudojimą

Ilgalaikės Vokietijos TÜV veiklų strategijos numato, kaip, taikant modernius diagnostikos ir technikos kontrolės metodus, susidoroti su šiuolaikinių technologijų iššūkiais, todėl didžiuojamės būdami TÜV Thüringen įmonių grupės partneriai.

Sistemingai atlikdami naudojamų įrenginių techninės būklės nuolatinę priežiūrą ir periodinę kontrolę, būsite iš anksto informuoti apie galimas problemas, išvengsite galimų finansinių nuostolių ir nelaimingų atsitikimų.

Nešališka techninės įrangos būklės kontrolė ir konsultavimas dėl saugesnio jos naudojimo yra kasdienis mūsų ekspertų rūpestis.

Jei norėtumėte paklausti mūsų ekspertų nuomonės apie Jūsų naudojamą techninę įrangą, jos saugą, ekonomiškumą, prašome susisiekti su mumis.