Stelažų (sandėlių įrangos) ir kopėčių patikra

  • Mes vertiname atsakingą mūsų klientų požiūrį į naudojamos įrangos saugą ir esame pasirengę atsakyti į Jums svarbius klausimus.
  • Konsultacijos dažniausiai kainuoja tik pokalbiui skirtą Jūsų laiką, o improvizacijos techninės saugos klausimais gali būti per brangios…   

Stelažų (sandėliavimo įrangos) ir kopėčių patikra

Kaip darbdavys, Jūs esate atsakingas už savo darbuotojų sveikatą, saugą ir gerovę. Dalis to – saugios darbo įrangos užtikrinimas. Tai apima stelažus ir visus jo komponentus. Taigi, darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymai reikalauja, kad jūsų sandėlio stelažai būtų patikrinti bent kartą per kalendorinius metus. Taip galite garantuoti, kad jūsų sandėlis yra saugus ir teikti pirmenybę darbuotojų saugai. Todėl būtinai atlikti kasmetinius patikrinimus.

Jei norėtumėte paklausti mūsų ekspertų nuomonės apie Jūsų naudojamą įrangą, jos techninės būklės patikras ir saugumo reikalavimus, prašome su mumis susisiekti nurodytais kontaktais.

Techninės saugos klausimai yra neatsiejami nuo reikalingų instrukcijų ir procedūrų parengimo, įrenginius aptarnaujančio kvalifikuoto personalo paskyrimo, saugos ženklų ir nurodymų. Šiais klausimais profesionalią pagalbą suteiks ekspertai.