Asmens apsaugos priemonės ir saugos ženklai

  • Pasinaudokite geriausiais mūsų partnerių pasiūlymais įsigyti asmens apsaugos priemones, saugos ženklus ar spaudinius.

Asmens apsaugos priemonės

Aktyviai bendradarbiaujame su ilgamečiu UAB „TUVLITA“ asmens apsaugos priemonių tiekėju – UAB „DSP Plius“.

UAB „DSP Plius” – 2007 m. Sausio 19 d. įkurta šeimos įmonė, skatinanti teisingai pasirinkti ir dėvėti darbo saugos priemones, prekiaujanti sertifikuotomis ir legaliomis priemonėmis, puoselėjanti šiltą bendravimą: tiek pačios komandos, tiek su klientais ar verslo partneriais.

Tai yra pažangi įmonė, viena iš darbo saugos priemonių lyderių Lietuvoje, daug dėmesio skirianti aplinkai draugiškoms asmeninėms apsaugos priemonėms. UAB „DSP Plius” užsiima didmenine ir mažmenine prekyba (asortimentas – daugiau nei 15000 asortimento prekių iš daugybės skirtingų pasaulio šalių: darbo drabužiai, batai, akiniai, pirštinės, klausos apsauga, šalmai, aukštalipių įranga, vaistinėlės, respiratoriai, gesintuvai, saugios verslo dovanos ir t.t.); taip pat gamina logotipus ant rūbų bei saugos ženklus; turi oficialų Lenkijos gamintojo PROTEKT išduotą sertifikatą / pažymėjimą aukštalipių įrangai tikrinti.

UAB „DSP Plius” yra:

  • vienintelė oficiali DIKE avalynės ir stilingų darbo drabužių, „Tiger Grip” svečio batų ir slydimo apsaugos, „Franz Mesch” vienkartinių prekių ir dispenserių atstovė Lietuvoje;
  • vienintelė akredituota Anglijos kompanijos JSP oro filtravimo atstovė Lietuvoje;
  • prekės ženklų „3M”, „Giasco”, „SARA Workwear”, „Feldtmann”, „Protekt”, „Giblors”, „DIAN”, „Guide”, „Stedman”, „Portwest”, „Delta Plus”, „Snickers”, „Cofra” atstovė.

Kiekvienam klientui – maksimaliai dėmesio, nes mūsų vadybininkai yra ne pardavėjai, bet asmeniniai patarėjai, įsigilinantys į jo veiklą, siekiantys, optimaliausio ir geriausio sprendimo. Ypač vertiname lojalius klientus, todėl galime pasidžiaugti plačiu jų ratu (per 4000), kuriame gausu žinomų vardų, drąsiai mus rekomenduojančių savo draugams bei verslo partneriams. Įmonės biuras įsikūręs Vilniuje, tačiau vadybininkai pristato prekes po visą Lietuvą, apmoko, kaip jomis naudotis, supažindina su karščiausiomis naujienomis. Jie dirba visuose Lietuvos regionuose, bendrauja tiek gyvai, tiek telefonu, tiek vykdydami elektroninę prekybą www.darbosaugospriemones.lt

UAB „DSP Plius” edukacija: jau 9-erius metus vienintelė Lietuvoje organizuoja nemokamus interaktyvius darbų saugos ir aplinkosaugos mokomuosius seminarus visoje Lietuvoje. Daugelis šių renginių vyksta aktyviai dalyvaujant ir UAB TUVLITA pranešėjams.

Šių renginių metu stengiamės įtraukti kiekvieną dalyvį, išmokyti pasirinkti, dėvėti ir prižiurėti darbo saugos priemones TINKAMAI. Darbų saugos ir aplinkosaugos specialistus supažindiname su naujovėmis bei suteikiame puikią progą jas išbandyti. Be to, organizuojame ir individualius seminarus didesnėms įmonėms (dėl tokių mokymų prašome kreiptis el. paštu: info@dspplius.lt).

„DSP Plius” misija: rūpintis, kad žmonės dėvėtų darbo saugos priemones TINKAMAI!

uabdspplius

www.darbosaugospriemones.lt

https://darbosaugospriemones.lt/content/8-kontaktai

Saugos ženklai ir leidiniai

Patikimas ir lankstus UAB „TUVLITA“ partneris www.zenklas.lt siūlo plačiausią Lietuvoje saugos ženklų asortimentą ir spaudinius.

Populiariausius saugos ženklus, saugos darbe ir gaisrinės saugos žurnalus galite įsigyti UAB „TUVLITA“ skyriuose.

www.zenklas.lt