COVID-19 prevencija

 • Visame pasaulyje ir mūsų šalyje prasidėjus naujojo koronaviruso sukeliamos ligos COVID-19 pandemijai, daugelis įmonių susidūrė su įvairiais veiklos apribojimais ir naujomis rizikomis.
 • Įdiegę efektyvias apsaugos nuo infekcijos priemones ir apmokę savo darbuotojus teisingai jomis naudotis, sukursite ne tik saugesnę darbo aplinką, bet ir padėsite jiems be streso prisitaikyti prie pakitusių darbo sąlygų.  

Su COVID-19 prevencija darbo vietose susijusios paslaugos

Visame pasaulyje ir mūsų šalyje prasidėjus naujojo koronaviruso sukeliamos ligos COVID-19 pandemijai, daugelis įmonių susidūrė su įvairiais veiklos apribojimais ir naujomis rizikomis.

Įdiegę efektyvias apsaugos nuo infekcijos priemones ir apmokę savo darbuotojus teisingai jomis naudotis, sukursite ne tik saugesnę darbo aplinką, bet ir padėsite jiems be streso prisitaikyti prie pakitusių darbo sąlygų.

UAB TUVLITA Konsultavimo tarnybos DSS ekspertai, profesinės sveikatos specialistai, profesinės rizikos vertinimo bei mokymų organizavimo specialistai remdamiesi geriausiomis pasaulinėmis rekomendacijomis bei Lietuvos atsakingų institucijų nurodymais siūlo naują kompleksinių paslaugų paketą į pagalbą Jūsų verslui:

 • Pagal įmonės veiklos pobūdį adaptuotos dokumentacijos parengimas
  dėl COVID-19 ir užkrečiamųjų ligų prevencijos (prevencinių priemonių įgyvendinimo ir valdymo tvarkos aprašas, prevenciniai planai, instrukcijos darbuotojams su atmintinėmis, veiksmų planai įmonės darbuotojui patvirtinus ligą ir kt.)
 • Darbuotojų mokymai dėl COVID-19 ir užkrečiamųjų ligų prevencijos
  pagal parengtus prevencinių planus. Mokymų trukmė – 1-2 val. Galimi nuotoliniai ir gyvi mokymai.
 • Profesinės rizikos įvertinimas dėl pasikeitusių rizikos veiksnių poveikio
  (biologinis rizikos veiksnys – naujas koronavirusas (2019-nCoV)).
 • Sertifikatas dėl COVID-19 saugumo reikalavimų atitikimo.
  Šis sertifikatas patvirtins, kad Jūsų įmonėje laikomasi visų privalomų prevencinių priemonių ir gerosios praktikos, siekiant užtikrinti kuo didesnį darbuotojų ir lankytojų saugumą (lipdukai ant durų klientams suteiks daugiau pasitikėjimo).

Paslaugas Jūsų įmonei teiks tik atitinkamą išsilavinimą, kvalifikaciją ir darbo patirtį turintys UAB TUVLITA specialistai, o esant poreikiui papildomai pasitelkiami ilgametę patirtį turintys darbo medicinos specialistai.