Šalčininkuose – nauja techninės apžiūros stotis

Nors prietarais tikintys žmonės penktadienį, sutampantį su 13-ąją mėnesio diena, dažnai vadina „juoduoju“, bendrovės „Tuvlita“ vadovai smagiai pajuokavo juodų katinų tema ir pakvietė į visiškai naujos techninės apžiūros stoties Šalčininkuose atidarymą.

 

„Psichologijos profesoriai ištyrę tūkstančių žmonių patirtį ir priėjo išvadą: prietarai, susiję su skaičiais, spalvomis ar panašiais dalykais, iš tiesų neturi jokios įtakos sėkmei. Ateis ji ar pabėgs, priklauso tik nuo mūsų pačių nusiteikimo bei elgesio. Šia prasme naujo techninės apžiūros centro atidarymas neabejotinai simbolizuoja sėkmę visiems eismo dalyviams. Automobilių šeimininkai čia galės patogiau ir greičiau pasitikrinti mašinų savo „sveikatą“, o keliuose ir gatvėse sumažės pavojų keliančios technikos“, – pasitikdamas svečius šypsojosi UAB „Tuvlita“ generalinis direktorius Povilas Imbrasas.

IMG_6370-1024x683

Jo teigimu, nors naujoji TAS Šalčininkuose ne pati didžiausia, tačiau diagnostine įranga nenusileidžia nei vienam kitam iš Lietuvoje veikiančių 68 techninės apžiūros centrų: vien tik  technologinė įranga, naudojama patikros metu, atsiėjo 150 tūkst. eurų, o bendra investicija į šį TA centrą siekia 840 tūkst. eurų. Šie sprendimai leido į naują kokybinį lygmenį kilstelėti techninės apžiūros paslaugas, nes ankstesnis „Tuvlita“ padalinys Zavišonių kaime, kur Šalčininkų krašto vairuotojai savo automobilius tikrino 12 metų, bei vėlesnis dešimtmetis iš bendrovės „Transvela“ išsinuomotose patalpose, iš tiesų buvo gerokai kuklesnis. Kai kurie automobilininkai juokaudavo, kad jei mašina nesubyrėjo pakeliui į patikros liniją, ją automatiškai galima laikyti „tvirta“ ir išduoti teigiamą TA protokolą be papildomų procedūrų. Dabar viskas nauja, modernu ir patogu.

IMG_6396-795x1024

„Nekalbant apie patogesnę infrastruktūrą, geresnes kontrolierių darbo sąlygas – modernią šildymo sistemą, MAHA keltuvus vietoj duobių, į kurias tekdavo leistis norint apžiūrėti važiuoklę, drauge su šiomis įkurtuvėmis automobilininkams suteikiama išankstinės registracijos galimybė. T. y. pasirinkti patogiausią dieną ir valandą mašinos „sveikatai“ patikrinti, negaištant nei minutės laukimui eilėse“, – akcentavo P. Imbrasas.

IMG_6453-1024x683

Visgi pačiu svarbiausiu dalyku  „Tuvlita“ generalinis direktorius pavadino galimybes TAS kontrolieriams kur kas geriau atlikti pagrindinę techninės apžiūros misiją:  „filtruoti“ transporto srautą ir eliminuoti grėsmę kitiems eismo dalyviams keliančius automobilius.

IMG_6428-1024x831

„Netgi Vokietijos saugaus eismo ekspertai teigia, jog dėl techninių priežasčių įvyksta maždaug 6 proc. visų nelaimių keliuose. Lietuvoje, kur transporto parko amžius siekia 15 metų ir yra bemaž trečdaliu didesnis nei Vokietijoje, šios problemos neabejotinai yra dar skaudesnės, nors oficialioje avaringumo statistikoje paprastai nėra atspindimos. Linkėdamas, kad nei Jūs, nei Jūsų artimieji niekada nepatirtų pavojų kasdienėse kelionėse, „Tuvlitos“ komandos vardu pažadu preciziškai tiksliai ir profesionaliai atlikti mums patikėtas užduotis“, – teigė P. Imbrasas.

IMG_6331-1024x683

Naujos TAS įkurtuvių proga „Tuvlitos“ kolektyvą pasveikino Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak, Susisiekimo ministerijos Saugaus eismo skyriaus ekspertas  Gintaras Aliksandravičius, VĮ „Regitra“ Vilniaus filialo vadovas Kęstutis Jadzevičius, Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacijos „Transeksta“ prezidentas Rimantas Didžiokas.

IMG_20180413_120319