Slapukų naudojimo politika

Lietuvos ir Vokietijos UAB „Tuvlita“ slapukų naudojimo politika

Aktuali redakcija 2019-10-09

Ši slapukų naudojimo politika nustato, kokius duomenis tvarkome slapukų priemonėmis svetainėje https://www.tuvlita.lt  (toliau – svetainė), kokiais tikslais, kaip juos naudojame toliau, kokios duomenų subjektų teisės dėl šių duomenų tvarkymo.

Svetainė priklauso Lietuvos ir Vokietijos UAB „Tuvlita“, juridinio asmens kodas 110584095, adresas Lentvario g. 7A, LT-02300, Vilnius (toliau – Bendrovė).

Slapukų naudojimo politika gali būti peržiūrima bei, esant  reikalui, atnaujinama. Aktualios redakcijos data yra nurodyta dokumento antraštėje.

Kas yra slapukas?

Slapukai yra nedideli informacijos failai, atsiųsti į Jūsų įrenginį (kompiuterį ar mobilųjį telefoną) iš Jūsų lankomų svetainių. Slapukai nekelia jokios grėsmės įrenginiams. Lankant svetainę Jūsų interneto naršyklė nuskaito slapuką ir pateikia informaciją, pavyzdžiui, atpažindama Jus kaip svetainės lankytoją ir pritaikydama svetainės turinį pagal Jūsų poreikius.

Slapukų naudojimas leidžia užtikrinti patogesnę naršymo galimybę bei daugiau sužinoti apie svetainės lankytojų elgesį, analizuoti poreikius bei taip gerinti svetainę ir lankytojų aptarnavimą, pavyzdžiui, atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis).

 

Kodėl ir kokius slapukus naudojame?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda Jus atpažinti kaip lankytoją, pagal Jūsų poreikius pritaikyti interneto svetainės turinį ir taip užtikrinti sklandų svetainės veikimą, greitesnį naršymą. Siekdami pagerinti svetainės funkcionalumą ir palengvinti naudojimąsi ja, naudojame tokius slapukus:

Slapuko pavadinimas Slapuko paskirtis Galiojimo laikas
_ga Informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti 2 metai
_gat Google užklausų skaičiui reguliuoti 1 min.
-gid Stebėjimo tikslais, siekiant atskirti lankytojus vieną nuo kito 24 valandos

 

Trečiųjų šalių slapukai

Svetainėje yra trečiųjų šalių slapukų, kurių negalime kontroliuoti – Google, GStatic. Šių trečiųjų šalių informacija, apie jų naudojamus slapukus pateikiama čia https://policies.google.com/technologies/types?hl=en.

 

Kaip informuojame apie naudojamus slapukus?

Pirmą kartą prisijungus prie tinklapio, pateikiamas pranešimas, kuriame yra informacinė nuoroda, nukreipianti į tinklapio dalį, kurioje pateikta visa informacija apie šiame tinklapyje įdiegtus ir naudojamus slapukus. Bet kuriuo atveju slapukus kontroliuojate Jūs, todėl galite bet kuriuo metu jų atsisakyti arba juos sunaikinti (ištrinti, išdiegti).

 

Kaip duodamas sutikimas dėl slapukų naudojimo?

Naudodamiesi tinklapiu ir informavimo eilutėje paspaudę mygtuką „SUTINKU“, Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate tinklapio valdytojui į Jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį, išmanųjį telefoną aparatą ir pan.) įrašyti slapukus.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, jeigu neatliksite jokio pasirinkimo ir naršysite tinklapyje toliau, į Jūsų galinį įrenginį bus įrašomi tik tie slapukai, kurie yra būtini tinklapio tinkamam funkcionavimui.

 

Kaip atsisakyti slapukų ir (arba) juos išdiegti?

Pasirinkti priimamus slapukus ar atsisakyti tam tikrų slapukų galite bet kada pakeitę savo naršyklės nustatymus.

Jeigu norite, kad Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje nebūtų išsaugomi slapukai, galite savo naršyklės nustatymuose pasirinkti gauti pranešimą prieš įrašant bet kokį slapuką. Taip pat galite nustatyti, kad naršyklė iš karto atmestų visus arba kai kuriuos slapukus. Taip pat galite pašalinti slapukus, kurie jau buvo išsaugoti Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje. Atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju turėsite atskirai pasirinkti nustatymus kiekvienai naudojamai naršyklei bei įrenginiui.

Kiekviena naršyklė turi skirtingą nustatymų pritaikymo metodą. Jeigu reikia, pasinaudokite savo naršyklės nustatymais ir papildoma informacija, kad tinkamai pasirinktumėte nustatymus.

 

Kontaktinė informacija

Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su šios politikos sąlygomis, maloniai prašome su mumis susisiekti Jums patogiu būdu. Kontaktinė įmonės informacija: įmonės kodas 110584095, Lentvario g. 7A, LT-02300, Vilnius, tuvlita@vta.lt, +370 5 266 11 21.